100
Rönesans Holding
Dünyanın önde gelen proje geliştirme ve inşaat grubu Rönesans, daha iyi bir gelecek inşa eder.
Türkiye, CIS ülkeleri ve Hollanda başta olmak üzere, Avrupa’dan Uzak Doğu ve Karayipler’e uzanan geniş bir coğrafyada; inşaat, gayrimenkul, sağlık, enerji ve petrokimya alanlarında ana müteahhit ve yatırımcı olarak faaliyet gösteriyoruz.
Websiteni
Seç
close
Ronesans.com a devam et
Anasayfa arrow Sürdürülebilirlik arrow Sorumluluklar arrow Çeşitlilik ve Eşitlik

Çeşitlilik ve Eşitlik

Şirketimizi geleceğe taşıyacak en büyük paydaşımız çalışanlarımız

Farklı ülkelerde operasyonlar yürüten Rönesans Holding’de çalışanlarımızın cinsiyet, milliyet, etnik köken, sosyal altyapı, engellilik, politik görüş, inanç ve yaş farklılığı gibi özelliklerini şirketimizin insan kaynakları değeri olarak kabul ediyor ve farklılıkları her zaman zenginlik olarak gören kapsayıcı insan kaynakları politikalarını benimsiyoruz.

Humtumdreef 031 copy.jpg (428 KB)

Rönesans İnsan Kaynakları Politikası; çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğinin korunması, kişisel ve mesleki gelişimlerinin desteklenmesi, tüm süreçlerde önce eşitlik prensibi uygulanması ve adil bir çalışma ortamının sağlanması üzerine kuruludur.

Rönesans Holding olarak kurumsal değerlerimize uygun ve yetkin çalışanları bünyemizde istihdam ediyoruz. Çalışanlarımıza, farklılıklara saygı gösterdiğimiz, eşitlik, güvenilirlik ve dürüstlük ilkelerini benimsediğimiz bir iş ortamı sunuyoruz.
Kullanıcı deneyiminizi artırmak için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Çerez Aydınlatma Metni
Kapat