100
Rönesans Holding
Dünyanın önde gelen proje geliştirme ve inşaat grubu Rönesans, daha iyi bir gelecek inşa eder.
Türkiye, CIS ülkeleri ve Hollanda başta olmak üzere, Avrupa’dan Uzak Doğu ve Karayipler’e uzanan geniş bir coğrafyada; inşaat, gayrimenkul, sağlık, enerji ve petrokimya alanlarında ana müteahhit ve yatırımcı olarak faaliyet gösteriyoruz.
Websiteni
Seç
close
Ronesans.com a devam et

Sorumluluklar

Faaliyet gösterdiğimiz her coğrafyada toplumsal kalkınmaya ve çevrenin korunmasına katkı sunan faaliyetlerimizi çevresel, sosyal ve yönetsel (ÇSY) yaklaşımımız paralelinde yürütüyoruz. Diğer taraftan attığımız her adımda, verdiğimiz her stratejik kararda tüm işlerimizi, ortaya koyduğumuz inovasyon, mühendislik ve sosyal katma değer ile tanımlayarak topluma karşı yarattığımız bütünsel değer bilinci ve sorumluluğu ile hareket ediyor, iç ve dış paydaşlarımızın beklentilerini, risk ve fırsatlar ile global trendleri dikkate alıyoruz. 

Eşitlik ilkesini temel insan hakları çerçevesinde değerlendiriyor,  64 farklı milletten çalışanımızla, çeşitlilik ve kapsayıcılık açısından başarılı bir örnek oluşturuyoruz. Tüm çalışanlara adil bir çalışma ortamı sunuyor; cinsiyet, milliyet, ırk, din gibi kavramlardan bağımsız, eşit fırsatlar sağlıyoruz. 

Zorlu iklim, çevre ve yaşam koşullarına sahip coğrafyalarda da faaliyetlerimizi yürütürken, çalışan sağlığı ve güvenliği açısından uluslararası iyi uygulamalara imza atıyor, İSG Şirket kültürümüzün temel taşlarından biri olarak konumlandırıyoruz.
Kullanıcı deneyiminizi artırmak için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Çerez Aydınlatma Metni
Kapat