100
Rönesans Holding
Dünyanın önde gelen proje geliştirme ve inşaat grubu Rönesans, daha iyi bir gelecek inşa eder.
Türkiye, CIS ülkeleri ve Hollanda başta olmak üzere, Avrupa’dan Uzak Doğu ve Karayipler’e uzanan geniş bir coğrafyada; inşaat, gayrimenkul, sağlık, enerji ve petrokimya alanlarında ana müteahhit ve yatırımcı olarak faaliyet gösteriyoruz.
Websiteni
Seç
close
Ronesans.com a devam et
Anasayfa arrow Sürdürülebilirlik arrow Toplumsal Fayda arrow Sürdürülebilir Geleceği Tasarla

Sürdürülebilir Geleceği Tasarla

sgt

Bilim Doğadan İlham Alıyor "Biz Senden"

Üniversiteler arası "Sürdürülebilir Geleceği Tasarla Yarışması" başvuruları başladı!

Başvuru Giriş Yap


Bize sgt@ronesans.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.


SGT-TeslimSuresi-Web (3).jpg (337 KB)


Uzman Jürisi

Yapı Tasarımı Kategorisi
Mehmet Baytan – Mimari Dizayn Direktörü – Rönesans Holding

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu.Yüksek lisans derecesini yine Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümünde Yapı Bilimleri Dalında yaptı. 19 yıllık mesleki tecrübesi ile farklı işlevde ve ölçekte projlerde çalışıp yöneticiliğini yapmaktadır.

Eda Aydın – Mimari Dizayn Müdürü – Rönesans Holding

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. Yurt içi ve yurt dışı büyük ölçekli projerlerde tasarım ve uygulama koordinasyonlarını sağlayarak yönetici pozisyonarında çalıştı.
Sosyal İnovasyon Kategorisi
Av. Burcu Çetinkaya Destek – Hukuk Müşaviri- Rönesans Holding

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Yüksek lisansını Ankara Üniversitesi Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Anabilim Dalı’nda yaptı.

Betül Selcen Özer – The Good Factor – Sosyal Fayda Yöneticisi

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun oldu. Yüksek lisans derecesini Hacettepe Üniversitesi Nüfus Etütleri Enstitüsü Ekonomik ve Sosyal Demografi Ana Bilim Dalı’ndan aldı. 21 yıllık Sivil Toplum yolculuğunda; Willows International, TURMEPA, Toplum Gönüllüleri Vakfı ve Tohum Otizm Vakfı gibi önde gelen Sivil Toplum Kuruluşlarında; üreme sağlığı, çevre, çocuk, gençlik, eğitim ve engellilik alanlarında çalıştı.

Mehru Aygül – The Good Factor – Sosyal Fayda Yöneticisi

21 yıllık sivil toplum deneyiminin ardından kuruluşundan bu yana Türkiye Girişimcilik Vakfı’nın Genel Müdürü olarak çalışıyor. Aynı zamanda 2002 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük gençlik sivil toplum kuruluşu olan Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın(www.tog.org.tr) kurucu mütevelli heyet üyesi.
Kullanıcı deneyiminizi artırmak için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Çerez Aydınlatma Metni
Kapat