100
Rönesans Holding
Dünyanın önde gelen proje geliştirme ve inşaat grubu Rönesans, daha iyi bir gelecek inşa eder.
Türkiye, CIS ülkeleri ve Hollanda başta olmak üzere, Avrupa’dan Uzak Doğu ve Karayipler’e uzanan geniş bir coğrafyada; inşaat, gayrimenkul, sağlık, enerji ve petrokimya alanlarında ana müteahhit ve yatırımcı olarak faaliyet gösteriyoruz.
Websiteni
Seç
close
Ronesans.com a devam et
Anasayfa arrow Projeler arrow İnşaat arrow Mega Silk Way
Altyapı - Üstyapı İnşaatları iconAltyapı - Üstyapı İnşaatları

Mega Silk Way

Proje Durumu Tamamlandı
Yapım Yılı 2014 - 2017
Alan/Kapasite 140.000 m²
Lokasyon Astana, Kazakistan
Kazakistan’ın Astana şehrinde yer alan bir diğer Rönesans projesi Mega Silk Way, 100 ülkeden 2 milyon kişinin ziyaret ettiği Expo 2017 kapsamında inşa edildi.
mega-silk-way
Kazakistan’ın Astana şehrinde yer alan bir diğer Rönesans projesi Mega Silk Way, 100 ülkeden 2 milyon kişinin ziyaret ettiği Expo 2017 kapsamında inşa edildi. 140.000 metrekare inşa alanıyla Kazakistan’ın en büyük alışveriş merkezi konumunda olan Mega Silk Way’in tasarımında dünyaca ünlü İngiliz mimarlık şirketi, Chapman Taylor’ın imzası bulunuyor.

Projede, moda galerisi, dükkanlar, 10 salonlu bir sinema, süpermarket ve çocuklar için Happylon Eğlenme Parkı yer alıyor. Alışveriş merkezinin içinde bulunan yapay göl çevresindeki restoran ve kafeler şehrin buluşma noktalarından birine dönüşmüş durumda.

Komplekste bulunan 800 metrekarelik alana kurulu ve 400 koltuklu buz pateni pisti, yeni bir konser ve sirk alanına dönüşüyor. Nazarbayev Üniversitesi ve hızlı otobüs istasyonuyla yeraltından bağlantısı bulunan tesis, 2.050 araçlık otoparkıyla tüm şehre hizmet sunuyor.


Kullanıcı deneyiminizi artırmak için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Çerez Aydınlatma Metni
Kapat