100
Rönesans Holding
Dünyanın önde gelen proje geliştirme ve inşaat grubu Rönesans, daha iyi bir gelecek inşa eder.
Türkiye, CIS ülkeleri ve Hollanda başta olmak üzere, Avrupa’dan Uzak Doğu ve Karayipler’e uzanan geniş bir coğrafyada; inşaat, gayrimenkul, sağlık, enerji ve petrokimya alanlarında ana müteahhit ve yatırımcı olarak faaliyet gösteriyoruz.
Websiteni
Seç
close
Ronesans.com a devam et
Anasayfa arrow Projeler arrow İnşaat arrow Garagum Çok Amaçlı Otel ve İş Merkezi
Gayrimenkul Yatırımları iconGayrimenkul Yatırımları

Garagum Çok Amaçlı Otel ve İş Merkezi

Proje Durumu Tamamlandı
Yapım Yılı 2018 - 2021
Alan/Kapasite 68.900 m²
Lokasyon Aşkabat, Türkmenistan
garagum-cok-amacli-otel-ve-is-merkezi
Tasarımcılar projeyi oluştururken, önemli su tedarik kanallarından biri olan Karakum Kanalı'nın geçtiği, dünyanın en büyük çöllerinden biri olan Karakum Çölü'nden ilham aldı.

Aşkabat Uluslararası Havalimanı'nın hemen yakınında konumlanan otel, şehir merkezine sadece 10 km uzaklıkta. Garagum Hotel, 28.573 m2’si iç mekan olmak üzere toplam 68.900 m2 inşaat alanına sahip olup, teknik kat dahil sekiz kattan oluşuyor.

Otelde 8 aile suiti, 17 standart oda, 47 deluxe oda ve 15 süper-deluxe oda olmak üzere toplam 87 oda ve 102 yatak bulunuyor. Mimarisi, sunduğu lüks hizmetleri ve ideal konumuyla bölgenin “en özel” projelerinden biri olarak gösterilen Garagum Hotel'de ayrıca bir alışveriş merkezi, 150 kişilik restoran, toplantı salonları, SPA ve spor salonu bulunuyor.


Kullanıcı deneyiminizi artırmak için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Çerez Aydınlatma Metni
Kapat