100
Rönesans Holding
Dünyanın önde gelen proje geliştirme ve inşaat grubu Rönesans, daha iyi bir gelecek inşa eder.
Türkiye, CIS ülkeleri ve Hollanda başta olmak üzere, Avrupa’dan Uzak Doğu ve Karayipler’e uzanan geniş bir coğrafyada; inşaat, gayrimenkul, sağlık, enerji ve petrokimya alanlarında ana müteahhit ve yatırımcı olarak faaliyet gösteriyoruz.
Websiteni
Seç
close
Ronesans.com a devam et
Anasayfa arrow Projeler arrow İnşaat arrow Amsterdam Gıda Hali Konut Geliştirme Projesi
Gayrimenkul Yatırımları iconGayrimenkul Yatırımları

Amsterdam Gıda Hali Konut Geliştirme Projesi

Proje Durumu Devam Ediyor
Yapım Yılı
Alan/Kapasite
Lokasyon Amsterdam, Hollanda
Şehrin merkezinde yer alan, sebze, meyve ve diğer gıda maddelerinin sermaye stoğu kapsamında satıldığı Amsterdam Gıda Merkezi, Ballast Nedam’ın da içinde yer aldığı bir konsorsiyum tarafından yeniden inşa edilecek.
amsterdam-gida-hali-konut-gelistirme-projesi
Şehrin merkezinde yer alan, sebze, meyve ve diğer gıda maddelerinin sermaye stoğu kapsamında satıldığı Amsterdam Gıda Merkezi, Ballast Nedam’ın da içinde yer aldığı bir konsorsiyum tarafından yeniden inşa edilecek. 57 dönüm üzerine kurulu proje kapsamında konsorsiyum önümüzdeki 25 yıl için bu merkezi yönetecek ve bakımını üstelenecek.

Gıda merkezi konsorsiyum tarafından yerleşkenin kuzey tarafına taşınırken boşalan alana konut projesi geliştirilecek. Ailelerin, emeklilerin ve öğrenciler konforlu bir biçimde yaşayabilecekleri 1400 konutluk proje, tamamlandığında bölgenin ekonomisinin yanı sıra sosyal yaşamı için de önemli bir nokta olacak.

Kullanıcı deneyiminizi artırmak için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Çerez Aydınlatma Metni
Kapat