100
Rönesans Holding
Dünyanın önde gelen proje geliştirme ve inşaat grubu Rönesans, daha iyi bir gelecek inşa eder.
Türkiye, CIS ülkeleri ve Hollanda başta olmak üzere, Avrupa’dan Uzak Doğu ve Karayipler’e uzanan geniş bir coğrafyada; inşaat, gayrimenkul, sağlık, enerji ve petrokimya alanlarında ana müteahhit ve yatırımcı olarak faaliyet gösteriyoruz.
Websiteni
Seç
close
Ronesans.com a devam et
Anasayfa arrow Projeler arrow Yatırım arrow TED Rönesans Koleji
Eğitim Yatırımları iconEğitim Yatırımları

TED Rönesans Koleji

Proje Durumu Tamamlandı
Yapım Yılı 2014 - 2015
Alan/Kapasite 20.000 m²
Lokasyon İstanbul, Türkiye
Rönesans Holding ve Rönesans Eğitim Vakfı tarafından Türk Eğitim Derneği (TED) işbirliğiyle kurulan TED Rönesans Koleji, 2014 – 2015 eğitim öğretim döneminde kapılarını ilk kez öğrencilerine açtı.
ted-ronesans-koleji
Rönesans Holding ve Rönesans Eğitim Vakfı tarafından Türk Eğitim Derneği (TED) işbirliğiyle kurulan TED Rönesans Koleji, 2014 – 2015 eğitim öğretim döneminde kapılarını ilk kez öğrencilerine açtı. Kolej, 38 milyon TL tutarında bir yatırım ve 1.200 öğrenci kapasitesi ile İstanbul, Küçükyalı’da kuruldu.

20.000 metrekare alanda kurulan TED Rönesans Koleji'nde, toplam alanın yüzde 50’si etkinlik alanı ve yüzde 20’si de yeşil alan olarak ayrıldı. 11.804 metrekare kapalı alan ve 7.689 metrekare açık oyun alanı ile Kolej, öğrencilerinin akademik ve sosyal gelişimi için gerekli tüm olanakları sunuyor.

TED Rönesans Koleji ayrıca, Amerikan Yeşil Bina Konseyi (USGBC) tarafından verilen ve dünyanın çevre alanındaki en önemli gönüllü sertifikalarından biri olan LEED (Enerji ve Çevre Tasarımında Öncülük) Altın Sertifikası’nı almaya hak kazanan Türkiye’deki ilk özel okul unvanına sahiptir.


Kullanıcı deneyiminizi artırmak için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Çerez Aydınlatma Metni
Kapat