100
Rönesans Holding
Dünyanın önde gelen proje geliştirme ve inşaat grubu Rönesans, daha iyi bir gelecek inşa eder.
Türkiye, CIS ülkeleri ve Hollanda başta olmak üzere, Avrupa’dan Uzak Doğu ve Karayipler’e uzanan geniş bir coğrafyada; inşaat, gayrimenkul, sağlık, enerji ve petrokimya alanlarında ana müteahhit ve yatırımcı olarak faaliyet gösteriyoruz.
Websiteni
Seç
close
Ronesans.com a devam et
Anasayfa arrow Projeler arrow Yatırım arrow Maltepe Park AVM
Gayrimenkul Yatırımları iconGayrimenkul Yatırımları

Maltepe Park AVM

Proje Durumu Tamamlandı
Yapım Yılı 2018
Alan/Kapasite 76.247 m2
Lokasyon İstanbul, Türkiye
maltepe-park-avm
Maltepe Park, İstanbul Anadolu yakasının hızla gelişen bölgelerinden biri olan Maltepe’de, 76.247 m² kiralanabilir perakende alanı ile erişim bölgesindeki 4 milyon kişiye hizmet veriyor.

Maltepe Park, yapılan genişleme ve renovasyon çalışmaları sonucunda 5 Eylül 2013 itibarıyla daha güçlü bir marka ve kiracı karmasıyla ziyaretçilerine daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmaya başladı. Yeni eklenenlerle birlikte 201 mağazaya, kapasitesi 1.635 kişiye yükseltilen yeme içme alanına, 21 restoran ve kafeye, 16.000 m²’lik CarrefourSA hipermarkete ve açık-kapalı otopark alanlarıyla 2.791 araca ev sahipliği yapıyor.

Maltepe’de E-5 karayolunun tam üzerinde yer alan konumu ve metro bağlantısı ile öne çıkan Maltepe Park, 2013 yılından beri ziyaretçilerini tamamen yenilenmiş konsepti ile karşılıyor. Maltepe Park, Rönesans Gayrimenkul portföyüne 2018 yılında katılmıştır.

Ödül/Sertifika:

2020 TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi


Kullanıcı deneyiminizi artırmak için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Çerez Aydınlatma Metni
Kapat