100
Rönesans Holding
Dünyanın önde gelen proje geliştirme ve inşaat grubu Rönesans, daha iyi bir gelecek inşa eder.
Türkiye, CIS ülkeleri ve Hollanda başta olmak üzere, Avrupa’dan Uzak Doğu ve Karayipler’e uzanan geniş bir coğrafyada; inşaat, gayrimenkul, sağlık, enerji ve petrokimya alanlarında ana müteahhit ve yatırımcı olarak faaliyet gösteriyoruz.
Websiteni
Seç
close
Ronesans.com a devam et
Anasayfa arrow Projeler arrow Yatırım arrow Küçükyalı Hilltown Alışveriş Merkezi ve Ofis Binası
Gayrimenkul Yatırımları iconGayrimenkul Yatırımları

Küçükyalı Hilltown Alışveriş Merkezi ve Ofis Binası

Proje Durumu Tamamlandı
Yapım Yılı 2017
Alan/Kapasite 63.668 m2
Lokasyon İstanbul, Türkiye
kucukyali-hilltown-alisveris-merkezi-ve-ofis-binasi
Yeni nesil alışveriş merkezi olarak hayata geçirilen ve 27 Ekim 2017’de kapılarını ziyaretçilerine açan Hilltown Küçükyalı, modern tasarımı, çevreci yapısı ve herkese hitap eden özellikleriyle Anadolu Yakası’nın buluşma ve cazibe merkezi olmaya devam ediyor.

Ziyaretçilerin Adalar manzarasına karşı konumlanan restoranlarda, alışveriş caddelerinde ve açık alanlarda oturup vakit geçirebilecekleri şekilde dizayn edilen Hilltown, neoklasik mimarisi, kolay ulaşılabilir lokasyonu, seçkin markaları, alışveriş caddelerinde konumlanan kafe, restoran ve eğlence alanlarıyla misafirlerine yeni bir yaşam deneyimi sunuyor.

62.712 m2 kiralanabilir alanı ve 1.645 m2 eğlence alanı olan Hilltown’da 207 adet mağaza, 12 sinema salonu, 43 adet kafe/restoran ve 2.397 araçlık otopark bulunuyor. İstanbul’un yoğun temposundan sıkılmış metropol insanının nefes alabileceği alışveriş ve eğlence kasabası konsepti hedeflenerek oluşturulan Hilltown, adını mimari özellikler ile birlikte küçük bir şehri andırması sonucunda aldı. Hilltown; Media Markt, Macro Center, Macfit, Vakkorama, Lego Store, Massimo Dutti, Zara, H&M, Mango, Boyner, Lacoste, Beymen Club, Big Chef’s, Kırıntı, Midpoint ve The Hunger gibi markalarla ziyaretçilerine keyifli alışveriş imkânı sağlıyor.

İstanbul Ticaret Üniversitesi, Marmara Üniversitesi yerleşkesi, Turkcell, Bosch ve TED Rönesans Koleji gibi önemli kurumlara komşu olan Hilltown, metroya 250 metre mesafede yar alıyor.

Ödül/Sertifika:

2020 TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi

LEED Gold

MARCOM PLATIN ÖDÜL

Büyük Açılış (Stratejik İletişim – Ürün Lansmanı)

Büyük Açılış (Stratejik İletişim – Özel Etkinlik)

STEVIE BRONZ ÖDÜL

Customization Fest (Yılın İletişim ve Halkla İlişkiler Kampanyası İtibar/Marka Yönetimi

Customization Fest (En İyi Marka Deneyimi Etkinliği)

Hilltown Büyük Açılış (Yılın Marka Deneyimi – Tüketici Ödülü)


Kullanıcı deneyiminizi artırmak için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Çerez Aydınlatma Metni
Kapat