100
Rönesans Holding
Dünyanın önde gelen proje geliştirme ve inşaat grubu Rönesans, daha iyi bir gelecek inşa eder.
Türkiye, CIS ülkeleri ve Hollanda başta olmak üzere, Avrupa’dan Uzak Doğu ve Karayipler’e uzanan geniş bir coğrafyada; inşaat, gayrimenkul, sağlık, enerji ve petrokimya alanlarında ana müteahhit ve yatırımcı olarak faaliyet gösteriyoruz.
Websiteni
Seç
close
Ronesans.com a devam et
Anasayfa arrow Projeler arrow Yatırım arrow Adana Optimum Alışveriş Merkezi
Gayrimenkul Yatırımları iconGayrimenkul Yatırımları

Adana Optimum Alışveriş Merkezi

Proje Durumu Tamamlandı
Yapım Yılı 2011
Alan/Kapasite 59.224 m2
Lokasyon Adana, Türkiye
adana-optimum-alisveris-merkezi
Nisan 2011’de outlet konseptinde kapılarını ziyaretçilerine açan ve Adana’nın en popüler alışveriş ve eğlence merkezi olan Adana Optimum, 2013 yılında yapılan relansman ile birlikte ‘Şehrin Yeni Rengi’ sloganıyla regular AVM konseptinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Adana’nın iki merkez ilçesi Seyhan ve Yüreğir’i birbirine bağlayan noktada, kentin kalbi konumunda bulunan Optimum; bünyesinde yer alan yerli ve yabancı birçok güçlü marka ile alışveriş tutkunlarının birinci tercihi olmaya devam ediyor.

Adana Optimum; başta Decathlon, H&M, E-Bebek, Zara, Bershka, Pull and Bear, Stradivarius, Guess, Lego Store gibi birçok ana marka olmak üzere bünyesindeki 160 seçkin markayla alternatifli alışveriş imkânı sunarken her yaşa ve zevke hitap ediyor. Yılda 10 milyondan fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapan Adana Optimum; sinema, bowling, çocuk oyun alanları ve çocuk etkinlikleri ile hem büyükler hem de küçükler için alışverişi eğlenceli hale getiriyor.

Açıldığı yıl ‘Yılın En İyi Alışveriş Merkezi’ ödülünü alan Optimum, Adana’nın Uluslararası Portakal Çiçeği Festivali’nin resmi sponsorluğunu üstlenerek şehrin tanıtımına katkı sağlarken festival kapsamında 10 binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlıyor.

Ödül/Sertifika:

2020 TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi

2019 BREEAM In-Use “Olağanüstü Başarı Ödülü

AMPD (Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği) 2011 Yılın Alışveriş Merkezi Ödülü (Outlet)


Kullanıcı deneyiminizi artırmak için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Çerez Aydınlatma Metni
Kapat