100
Rönesans Holding
Dünyanın önde gelen proje geliştirme ve inşaat grubu Rönesans, daha iyi bir gelecek inşa eder.
Türkiye, CIS ülkeleri ve Hollanda başta olmak üzere, Avrupa’dan Uzak Doğu ve Karayipler’e uzanan geniş bir coğrafyada; inşaat, gayrimenkul, sağlık, enerji ve petrokimya alanlarında ana müteahhit ve yatırımcı olarak faaliyet gösteriyoruz.
Websiteni
Seç
close
Ronesans.com a devam et
Anasayfa arrow Projeler arrow İnşaat arrow Jonas
Altyapı - Üstyapı İnşaatları iconAltyapı - Üstyapı İnşaatları

Jonas

Proje Durumu Tamamlandı
Yapım Yılı 2020 - 2022
Alan/Kapasite
Lokasyon Amsterdam, Hollanda
Amsterdam'da IJburg Körfezi'nin yeni simgesi Jonas, otel hissi veren, sürdürülebilir özelliklere sahip bir bina. Yapı planı yaklaşık 25 metre yüksekliğinde, 140 metre uzunluğunda ve 35 metre genişliğinde sekiz kattan oluşuyor. IJburg Körfezi'nin merkezi olarak tasarlanan binada 273 daire bulunuyor.

Ballast Nedam tarafından Amsterdam'da hayata geçirilen IJburg Körfezi'nin yeni simgesi Jonas, otel hissi veren, sürdürülebilir özelliklere sahip bir bina.

Jonas projesinin DNA'sında sürdürülebilirlik var. Sağlıklı yaşama alanı, malzemelerin sürdürülebilir kullanımı ve enerji verimliliği tasarımın temelini oluştururken, binada özellikle iki malzemenin kullanımı öne çıkıyor: ahşap ve sürdürülebilir beton. Sorumluluk bilinciyle elde edilen FSC ahşabının çevre üzerinde etkisi çok düşük. Çevre dostu çimento kullanımı ise beton alanların çevreye etkisini %30 oranında düşürüyor. Jonas, 2022'de "BREEAM-Olağanüstü Başarı” sertifikalı ilk konut binalarından biri olacak.
jonas

Kullanıcı deneyiminizi artırmak için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Çerez Aydınlatma Metni
Kapat