100
Rönesans Holding
Dünyanın önde gelen proje geliştirme ve inşaat grubu Rönesans, daha iyi bir gelecek inşa eder.
Türkiye, CIS ülkeleri ve Hollanda başta olmak üzere, Avrupa’dan Uzak Doğu ve Karayipler’e uzanan geniş bir coğrafyada; inşaat, gayrimenkul, sağlık, enerji ve petrokimya alanlarında ana müteahhit ve yatırımcı olarak faaliyet gösteriyoruz.
Websiteni
Seç
close
Ronesans.com a devam et
Anasayfa arrow Projeler arrow İnşaat arrow Gine'de Beş Köprü Projesi
Altyapı - Üstyapı İnşaatları iconAltyapı - Üstyapı İnşaatları

Gine'de Beş Köprü Projesi

Proje Durumu Devam Ediyor
Yapım Yılı 2022 - 2025
Alan/Kapasite
Lokasyon Gine, Konakri
Kentsel alanlara erişimde kolaylık, bölge sakinleri için artan ekonomik fırsatlar, hastane ve benzeri yerlere daha hızlı ulaşım, Gine’nin kalabalık başkenti Konakri’de inşa edilecek olan Beş Köprü projesinin temel hedefinden bazıları. Ballast Nedam Hollanda’daki başka firmaların işbirliği ile başkent Konakri’de beş köprü ve 12 kilometrelik yol inşa etmektedir.

Köprüler, 48 metre uzunluğunda çelik makaslarla inşa edilecek ve gidiş-geliş iki şerit olacaktır. Kassonyah Köprüsü (92 metre uzunluğunda), Koroty ve Demoudoulla Köprüleri (144 metre uzunluğunda) ve Kissosso ve Kakimbo (192 metre uzunluğunda) köprülerinde her iki tarafta yayaların güvenliği için kaldırımlar olması planlanmıştır.

Bu proje, Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları SDG-10 kapsamınca ülkeler arasındaki eşitsizliğin azaltılmasına hizmet edecektir. Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nın 8. maddesine (İnsana Yakışır İş ve Ekonomik Büyüme), 9. maddesine (Sanayi, Yenilikçilik ve Altyapı) ve 17. maddesine (Amaçlar İçin Ortaklıklar) katkıda bulunacaktır.

- Link: https://www.ballast-nedam.com/what-we-do/projects/2022/five-bridges-project-in-guinea
gine-de-bes-kopru-projesi

Kullanıcı deneyiminizi artırmak için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Çerez Aydınlatma Metni
Kapat