100
Rönesans Holding
Dünyanın önde gelen proje geliştirme ve inşaat grubu Rönesans, daha iyi bir gelecek inşa eder.
Türkiye, CIS ülkeleri ve Hollanda başta olmak üzere, Avrupa’dan Uzak Doğu ve Karayipler’e uzanan geniş bir coğrafyada; inşaat, gayrimenkul, sağlık, enerji ve petrokimya alanlarında ana müteahhit ve yatırımcı olarak faaliyet gösteriyoruz.
Websiteni
Seç
close
Ronesans.com a devam et
Anasayfa arrow Projeler arrow İnşaat arrow De Groene Loper Maastricht
Altyapı - Üstyapı İnşaatları iconAltyapı - Üstyapı İnşaatları

De Groene Loper Maastricht

Proje Durumu Tamamlandı
Yapım Yılı
Alan/Kapasite
Lokasyon Maastricht, Hollanda
De Groene Loper, A2 otoyolu çevresinde hava kirliliğinin yoğun olduğu bir alanı yeşil ve sağlıklı bir konut, çalışma ve yaşam alanına dönüştürdü. Ballast Nedam tarafından hayata geçirilen Groene Loper projesi, kendi ürettiği enerjiyi tüketen 1.175’den fazla evle bio çeşitliliğe sahip bir kentsel alan oluşturmayı kapsıyor. Doğal alanları şehirle birleştiren 5 kilometre uzunluğunda bir park ve 30.000 m2 ticari mülk de proje kapsamında yer alan diğer unsurlar.

Maastricht'teki Groene Loper, Hollanda’nın en sağlıklı kentsel alanlardan biri olmayı vaat ediyor. Hedef, bölge sakinlerinin ömrünü 5 yıl uzatmak. Bunu, araba paylaşımı gibi pek çok sürdürülebilir mobilite yöntemini teşvik ederek gerçekleştiriliyor. Sürdürülebilir alan geliştirme projesi, 2020'de Avrupa Sürdürülebilir Konut Geliştirme Ödülü'ne layık görüldü.

https://www.ballast-nedam.com/what-we-do/projects/2021/de-groene-loper-maastricht
de-groene-loper-maastricht

Kullanıcı deneyiminizi artırmak için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Çerez Aydınlatma Metni
Kapat