Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi | Rönesans Holding

Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi

2013 yılında kapılarını açan Samsun Piazza Samsun AVYM, 63.000 metrekare kiralanabilir alanı, 165 mağazasıyla Karadeniz Bölgesi’nin en büyük yatırımlarından biri konumunda.

Gayrimenkul

Proje Durumu:

Tamamlandı


Yapım Yılı:

2013


Alan:

63.000 m²


Lokasyon:

Samsun, Türkiye


Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezleri Yarışması’nda Onur Ödülü’ne layık görülen Samsun Piazza açıldığı 2013 yılından bu yana Karadeniz bölgesinin en büyük alışveriş merkezi olarak ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Rönesans Gayrimenkul’ün Piazza markalı alışveriş ve yaşam merkezlerinin ilki olan Piazza Samsun Alışveriş ve Yaşam Merkezi; Mart 2013’te kapılarını ziyaretçilerine açmıştır. 62.110 m²’lik kiralanabilir alanıyla Karadeniz Bölgesi’nin en büyük AVM yatırımı olan Piazza, sadece Samsun’un değil, tüm Orta Karadeniz bölgesinin ticari ve sosyal hayatına yön vermektedir.

Yerli, yabancı toplamda 160 markaya ev sahipliği yapan Piazza ile Media Markt, 5M Migros, Zara, H&M, Boyner, Decathlon, Cinemaximum, Lacoste, W Collection, Vakko Butik, Network, Beymen Club, Sephora, Yargıcı, Starbucks, Tommy Hilfiger, Cook Shop, Macfit gibi sektörünün lider markaları ilk kez Samsun’a gelmiştir.

Bünyesinde Playland çocuk oyun alanını da bulunduran Piazza, ziyaretçilerine sosyal ve kültürel bir yaşam alanı sunmaktadır.

1.500 m²’lik terasında yer alan; Mado ve Özsüt gibi kafeleri ile Samsun’un en büyük halka açık seyir terasında Karadeniz manzarasını izleme fırsatı sunmaktadır.

Samsun Piazza, aynı zamanda bölgedeki konaklama için eşsiz bir seçenek sunan 5 yıldızlı ve 164 odalı Anemon Otel ile birlikte karma kullanımlı bir proje olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Ödül/Sertifika:

2020- TSE- COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi

2019- BREEAM In-Use “Olağanüstü Başarı Ödülü”

2019 – AYD – Alışveriş Merkezleri Hizmet Başarı Ödülü

2019- Sürdürülebilir İşletme ve Sürdürülebilir Yönetim Sertifikası / “Outstanding” BREEAM In-Use

2014-ICSC (InternationalCouncilofShoppingCenters) Onur Ödülü (Büyük AVM kategorisi)


DİĞER PROJELER