Maltepe Park AVM | Rönesans Holding

Maltepe Park AVM

İstanbul’un Asya yakasında hızla gelişen bölgelerin başında gelen konumuyla Maltepe Park 75.000 metrekare perakende alanı ile erişim bölgesindeki 4 milyon kişiye hizmet veriyor.

Gayrimenkul

Proje Durumu:

Tamamlandı


Lokasyon:

İstanbul, Türkiye


Maltepe Park, İstanbul Anadolu yakasının hızla gelişen bölgelerinden biri olan Maltepe’de, 76.247 m² kiralanabilir perakende alanı ile erişim bölgesindeki 4 milyon kişiye hizmet veriyor.

Maltepe Park, yapılan genişleme ve renovasyon çalışmaları sonucunda 5 Eylül 2013 itibarıyla daha güçlü bir marka ve kiracı karmasıyla ziyaretçilerine daha kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmaya başladı. Yeni eklenenlerle birlikte 201 mağazaya, kapasitesi 1.635 kişiye yükseltilen yeme içme alanına, 21 restoran ve kafeye, 16.000 m²’lik CarrefourSA hipermarkete ve açık-kapalı otopark alanlarıyla 2.791 araca ev sahipliği yapıyor. Maltepe’de E-5 karayolunun tam üzerinde yer alan konumu ve metro bağlantısı ile öne çıkan Maltepe Park, 2013 yılından beri ziyaretçilerini tamamen yenilenmiş konsepti ile karşılıyor. Maltepe Park, Rönesans Gayrimenkul portföyüne 2018 yılında katılmıştır. Ödül/Sertifika: 2020 TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi

DİĞER PROJELER