Hilltown Karşıyaka

Hilltown Karşıyaka; 42’si kafe-restoran olmak üzere ulusal ve uluslararası markalara ev sahipliği yapan 190’dan fazla mağazası ve kendine has mimarisinde yaşattığı ferah, gün ışığını bolca kullanan meydanlarıyla İzmir’de kesintisiz yaşamın merkezi konumundadır.

Gayrimenkul

Proje Durumu:

Tamamlandı


Yapım Yılı:

2019


Alan:

63.000 m²


Lokasyon:

İzmir, Türkiye


Mimari konsepti T-Concept imzası taşıyan Hilltown Karşıyaka Alışveriş Merkezi, yeni nesil sürdürülebilir alışveriş merkezi kategorisinde yer alıyor. USGBC tarafından LEED Gold sertifikası almaya hak kazandı. Mimarisi, kolay ulaşılabilir lokasyonu, seçkin markaları, gurme kafe-restoranları ve eğlence alanlarıyla misafirlerine yaşam deneyimi vadediyor.

Hilltown Karşıyaka; 42’si kafe-restoran olmak üzere ulusal ve uluslararası markaya sahip 196 mağazası, İzmir’de ilk kez Hilltown Karşıyaka’da yer alan “Starium” salonunu da içeren toplam 7 adet sinema salonu, 2.750 araçlık kapalı otoparkı, açık teraslı kafe ve restoranları, farklı yaş grupları için toplamda 1.500m2’lik çocuk oyun parkı, 2.000 m2’lik etkinlik alanı ve rengârenk peyzaj mimarisiyle tamamlanmış meydanları ile ziyaretçilerine sosyal ve kültürel bir yaşam alanı sunuyor.

Bebek bakım odaları, engelli ve aile tuvaletleri, emanet dolabı, vestiyer, mescit, vale ve ücretsiz wi-fi hizmetine kadar tüm ihtiyaçların düşünüldüğü Hilltown Karşıyaka Alışveriş Merkezi, her yaşa ve damak tadına uygun, dünya mutfağının bir arada olduğu food court ve restoran alanı Avlu’nun yanı sıra, evcil hayvan dostu konseptiyle de ziyaretçilerin beklentilerine cevap veriyor.

DİĞER PROJELER