100
Rönesans Holding
Dünyanın önde gelen proje geliştirme ve inşaat grubu Rönesans, daha iyi bir gelecek inşa eder.
Türkiye, CIS ülkeleri ve Hollanda başta olmak üzere, Avrupa’dan Uzak Doğu ve Karayipler’e uzanan geniş bir coğrafyada; inşaat, gayrimenkul, sağlık, enerji ve petrokimya alanlarında ana müteahhit ve yatırımcı olarak faaliyet gösteriyoruz.
Websiteni
Seç
close
Ronesans.com a devam et
Haber

Duyuru

01 Nisan 2020
Yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgınında insan yaşamını korumak için canla başla görev yapan başta doktor ve hemşirelerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Salgın döneminde hayatımızın devamlılığını sağlayan ve emek veren tüm çalışanlara da yürekten teşekkür ederiz.
Rönesans Holding olarak insan yaşamı için verilen bu mücadeleye destek olmak üzere 8 milyon TL bağışta bulunuyoruz.

Bununla birlikte, perakende sektöründe faaliyet gösteren iş ortaklarımızı da desteklemek için ülke genelinde yedi şehirde yer alan Optimum, Kozzy, Piazza, Hilltown ve Maltepe Park alışveriş merkezlerimizde bulunan toplam 1850 mağazadan 20 Mart – 30 Nisan dönemi için kira bedelini almayacağız.

Rönesans Holding olarak, toplum, paydaşlarımız ve tüm çalışanlarımızın ve ailelerinin sağlığını ve güvenliğini ön plana alarak, şantiye ve ofislerde alınan ileri seviye tedbirler ve farklı çalışma sistemleri ile çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz. Devletimiz ve milletimizin yanındayız ve bu süreci dayanışma ile atlatacağımıza inanıyoruz.

Salgında hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, tedavi görenlere acil şifalar diliyoruz.

Rönesans Holding Hakkında

Merkezi Ankara’da bulunan Rönesans Holding, dünyanın en büyük müteahhitlik şirketlerinin sıralandığı ENR listesinde Avrupa’da 9. Sırada yer alırken, Türkiye’nin ise en büyük uluslararası müteahhitlik şirketidir. Türkiye ve Avrupa başta olmak üzere, Orta Asya ve Afrika'da 30'dan fazla ülkeye uzanan geniş bir coğrafyada 1993 yılından beri; inşaat, gayrimenkul, sağlık, enerji, petrokimya alanlarında ana müteahhit ve yatırımcı olarak faaliyet gösteren Rönesans Holding’in iştirakleri arasında Hollanda merkezli Ballast Nedam ve Almanya merkezli Heitkamp Industrial Solutions GmbH da bulunmaktadır.

Yenilikçi yapısıyla büyümeyi ve dayanıklılığı tüm operasyonlarının merkezine koyan, sürdürülebilirlik ve sosyal kalkınmaya öncelik veren Rönesans, burslar, akademik platformlar ve girişimlerle öğrencileri destekleyen projeler geliştirmiş, 2015'ten bu yana BM Küresel İlkeler Sözleşmesi'nin ve 2016'dan bu yana BM Kadının Güçlenmesi Prensipleri'nin imzacısı olmuştur. Rönesans Holding Başkanı Erman Ilıcak liderliğinde; uluslararası deneyimini, ileri mühendislik bilgisi ve finansal gücü bir araya getiren Rönesans Holding; ortakları GIC, Meridiam Infrastructure, Sojitz, Samsung C&T, TotalEnergies, ve Dünya Bankası kuruluşu IFC (grubun azınlık hissedarlarından) ile birlikte Türkiye ve yurt dışındaki öncü projelere 8 milyar Euro’nun üzerinde yatırım yapmıştır.


Kullanıcı deneyiminizi artırmak için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Çerez Aydınlatma Metni
Kapat