Maltepe Piazza Alışveriş Merkezi ve Ofis Binası | Rönesans Holding

Maltepe Piazza Alışveriş Merkezi ve Ofis Binası

İstanbul Anadolu Yakası’nda önemli projelere imza atan Rönesans Gayrimenkul, 2018 yılında bunlara bir yenisini daha ekledi.

Gayrimenkul

Proje Durumu:

Tamamlandı


Yapım Yılı:

2018


Alan:

AVM: 60.000 m² Ofis: 34.000 m²


Lokasyon:

İstanbul, Türkiye


Kolay ulaşım ve mağaza karması ile alışverişin kalbi Maltepe Piazza’da atıyor.

Çevreci bakış açısına sahip tasarımıyla Maltepe‘de yükselen Piazza, sunduğu alışveriş merkezi, ofis ve konut ünitelerinden oluşan kesintisiz yaşam konsepti ile ziyaretçilerin kendilerine daha fazla zaman ayırabileceği bir yaşam sunuyor.

52.479 m² kiralanabilir alanı ve 838 m² çocuk oyun alanı olan Maltepe Piazza’da; 186 mağaza, 9 sinema salonu, 32 kafe/restoran ve 1.693 araçlık otopark bulunuyor. Piazza, İstanbul’un yoğun temposundan sıkılanların nefes alabileceği teras bahçede keyifli vakit geçirmelerini sağlarken, ziyaretçileri Mediamarkt, Vatan Bilgisayar, Macro Center, Zara, Massimo Dutti, Bershka, Apple Gürgençler, Nike, Superstep, H&M gibi markalarla buluşturmaya devam ediyor.

Maltepe Piazza, hem E-5 karayolu üzerindeki merkezi lokasyonu hem de Esenkent durağından direkt metro bağlantısı ile İstanbul yaşamında sık rastlanmayan, kolay ve konforlu ulaşım lüksüyle de öne çıkıyor.

Ödül/Sertifika:

2020 TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi

LEED Gold


DİĞER PROJELER