İstanbul Optimum Outlet Alışveriş Merkezi | Rönesans Holding

İstanbul Optimum Premium Outlet

İstanbul Optimum Premium Outlet, kentin her yerinden kolayca ulaşılabilen bir lokasyon olan Ataşehir  E-5 karayolunun üzerinde 2008 yılında açıldı.

Gayrimenkul

Proje Durumu:

Tamamlandı


Yapım Yılı:

2008


Alan:

41.500 m²


Lokasyon:

İstanbul, Türkiye


İstanbul Anadolu Yakası’nın merkezinde yer alan, şehrin her yerinden kolayca ulaşılabilen E-5 karayolu üzerinde bulunan İstanbul Optimum Premium Outlet, 2008 yılında uluslararası markaların outlet konseptini şehrin merkezine getirerek, rakipleri arasında fark yaratmıştır.

41.736 m2 kiralanabilir alana, 143 mağazaya sahip İstanbul Optimum Premium Outlet, Türkiye’nin ilk ve tek Polo Ralph Lauren outlet mağazası, Beymen, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Brandroom, Vakko, Ecco, Brooks Brothers, Vans, Mudo Concept gibi markaların outlet konseptleriyle ziyaretçilerine lüks markalarda avantajlı fiyatlarla alışveriş imkanı sağlıyor.

Avrupa’nın ve Türkiye’nin En İyi Outlet’i ödüllerini alan İstanbul Optimum Premium Outlet, 541 m2’lik Anadolu yakasının ilk ve tek gerçek buz pateni pisti, çocuk oyun alanları ile ziyaretçilerine mutlu ve eğlenceli anlar yaşatarak alışveriş keyiflerine ayrıcalık katmaktadır.

Ödül/Sertifika:

2019 BREEAM In-Use “Olağanüstü Başarı Ödülü”

2020 TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi

ICSC (Shopping Centers & Retailers Association)

2010 Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezi Ödülü / Özel Outlet Kategorisi

AMPD (Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği)

2010 Türkiye’nin En İyi Alışveriş Merkezi Ödülü


DİĞER PROJELER