Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi | Rönesans Holding

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Projesi, Sağlık Bakanlığı tarafından Kamu Özel İşbirliği modeli ile Elazığ ilinin Merkez ilçesinde, yaklaşık 347.500 metrekare alan üzerinde inşa edildi.

Kamu Özel İşbirliği

Proje Durumu:

Tamamlandı


Yapım Yılı:

2016 -2018


Alan:

360.000 m²


Yatak Kapasitesi:

1.038


Lokasyon:

Elazığ, Türkiye


Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Projesi, Sağlık Bakanlığı tarafından Kamu Özel İşbirliği modeli ile Elazığ ilinin Merkez ilçesinde, yaklaşık 347.500 metrekare alan üzerinde inşa edildi. Bu yıl kapılarını açan hastane, Elazığ ve çevre illere hizmet vermeye devam ediyor.

Toplam 1.038 yatak kapasiteli 2 hastane ve bir kliniği kapsayan şehir hastanesi projesi, 888 yatak kapasiteli Ana Hastane, 100 yatak kapasiteli Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri (YGAP) Hastanesi, 50 yatak kapasiteli Tutuklu Adli Psikiyatri Hastanesi ve 60 üniteli Ağız ve Diş Kliniği’nden oluşuyor.

Ana hastanede 524 yatak kapasiteli Genel Hastane, 300 yatak kapasiteli Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, 60 yatak kapasiteli Psikiyatri Hastanesi yer alıyor.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi dünyanın en ileri teknolojisine sahip deprem izolatörleri sayesinde, yaşanması olası en şiddetli deprem sırasında ve sonrasında bile tüm operasyonel faaliyetlerini, hiç bir aksama olmadan, yerine getirmeye devam edecek.

DİĞER PROJELER